september, 2019

10sep(sep 10)10:0016(sep 16)18:30Avatud Uste Nädal NoortekeskusesUue hooaja huviringidega tutvumine

Rohkem

Sündmuse detailid

SÜGISEST ALUSTAB noortekeskuses taas KERAAMIKAring noortele. Lisaks ootame keraamika maailma avastama pisemaid huvilisi koos vanematega ja ka täiskasvanuid. Võimalik on potikedral oma kätt proovida individuaaltundidena.

Uue õppeaasta algusest lükkame hoo sisse ÕMBLUSE-DISAINIRINGile. Tule disaini endale midagi erilist ja uut või kujunda ümber endale väikeseks jäänud lemmikpusa. Ehk on sinus peidus vinge moedisainer, mis ootab avastamist.

Keraamikaringi ja õmbluse-disainiringi juhendab Egle Vahesalu.

Põnevat tegevust pakub RAHVUSLIKU KÄSITÖÖ RING. Proovime vanu käsitöötehnikaid nagu kangakudumine, erinevad vaiba tüübid, kotid, sallid jne. Lisaks punume-koome erinevaid paelu ja vöösid, teeme tutvust makramee, tuniisi, nõeltehnika ja viltimisega. Töö käigus õpime tundma erinevaid materjale, värvide omavahelist mõju, arendame loomingulisust ja käelisi oskusi.

Oodatud on vanad ja noored, nii poisid kui tüdrukud.

Rahvusliku käsitöö ringi juhendab Karin Raud.

Ka käesolevast sügisest ootab Loovamelu MTÜ igal esmaspäeval algusega kell 10.00 Nõo Noortekeskusesse LOOVUSRINGI beebisid ja väikelapsi, et veeta kaks tundi lapse arengut toetavate erinevate kunstipõhiste tegevustega ning mängida ja lustida. Oodatud on põnnid vanuses ca 8 kuud kuni 2 aastat (koos vanemaga). Meie tegevuste eesmärk ei ole tulemus ehk kaunis kunstitöö, oluline on protsess. Suuname oma tähelepanu väikeste inimeste innustamisele, julgustamisele ja neis uudishimu tekitamisele. Tegevuste ja teemade valikul on olulisel kohal loodus, aastaajad, kõik mis meie ümber parasjagu toimub. Materjalide valiku aluseks on looduslikkus ja taaskasutatavus, naha- ja puudutussõbralikkus. Iga uus oskus aitab maailma avardada.

Lisaks beebidele on planeeritud teine loovusstuudio grupp lastele vanuses 3 kuni 4 aastat ning kolmas grupp vanusele 5 kuni 7 aastat. Nende gruppide täpsem koosseis ja toimumise ajad selguvad septembri jooksul. Loovustunnid toimuvad Nõo Noortekeskuse loovusklassis.

Ülevaate meie tegemistest ja jooksvast infost leiad:

https://www.facebook.com/loovamelu

Annika Paju-Aarike, Loovamelu MTÜ, kontakt: loovamelu@gmail.com

Kõigi alustavate ringidega on võimalus tutvuda juba järgmisel nädalal toimuva Avatud Uste Nädala raames kohale tulles! Küsi lisainfot juhendajatelt!

NBNBNB! Käsitöötuba on avatud juba 3.septembrist! Tulge uudistama!

Aeg

10 (Teisipäev) 10:00 - 16 (Esmaspäev) 18:30

Asukoht

Nõo Noortekeskus

Voika 23, Nõo

Korraldaja

Nõo Noortekeskusnoortekeskus@nvv.ee

X
X
X