september, 2019

28sep11:0016:00Maal elamise päev- 28. septemberOsale „Maal elamise päeval“ Nõo vallas 28. septembril Maal elamise päev on üle-eestiline algatus, mille eesmärk on kutsuda maale elama veelgi rohkem tegusaid ja särasilmseid inimesi.

Rohkem

Sündmuse detailid

Laupäeval, 28. septembril avavad kõigile huvilistele oma uksed Nõo valla 18 asutust ajavahemikul kell 11–16.
Sel päeval ootavad sind külla Nõo vallavalitsus, põhikool, muusikakool, kultuurimaja, päevakeskus, spordihoone, noortekeskus, lasteaed Krõll, Nõo Reaalgümnaasium, Meeri seltsimaja, Nõo Hooldekodu, Viinamärdi talu, Luke juustuvabrik, Nõo Priitahtlik Päästeselts, Tartu Observatoorium Tõraveres, Nõo Püha Laurentsiuse kirik, MTÜ Luke mõis ning VVV SA — kohad, mis kujundavad elukeskkonda maal.
Loetletud asutused tutvustavad oma tegevusi, toimuvad erinevad kultuuriprogrammid, töötoad, kontserdid, laadad ja palju muudki.
Vallamajas asub päeva staap (infopunkt) ja on avatud Nõo tervisemeeskonna, Nõo lihatööstuse ja kinnisvaravõimaluste soetamist tutvustavad boksid. Vaadata saab näitust ja tutvuda käsitööliste toodanguga.
Ootame külla nii maaelust huvitatud linnainimesi kui ka vallakodanikke, et tutvustada siin pakutavaid teenuseid, potentsiaalseid töökohti, elukohti, kultuurielu, seltsitegevusi jm. Tahame näidata kõigile, mis meil maal on head!
Asukohtade ülesleidmiseks ja seal pakutavate tegevustega tutvumiseks on abiks Maal elamise päeva interaktiivne kaardirakendus, mis on leitav veebilehelt: www.maalelamisepaev.ee.
Maal elamise päeval saad vabalt suhelda kohaliku kogukonna sädeinimestega ning kaaluda, kas just Nõo vallas võiks olla sinu kodu.
Tule ja kae oma silmaga, kuidas maal elatakse!

Nõo tervisemeeskond

Aeg

(Laupäev) 11:00 - 16:00

Asukoht

Nõo vald

Korraldaja

Nõo tervisemeeskondtervisemeeskond@nvv.ee

X
X
X