mai, 2021

20mai00:0020juun00:00Nõo valla 30. juubeliaastale pühendatud mäng „Nõo vald ajapeeglis“Alates 20. maist alustab üle-vallaline mäng „Nõo vald ajapeeglis“

Rohkem

Sündmuse detailid

Ajalooaknad on avanud: vallamaja, põhikool, spordikool, muusikakool, päevakeskus, lasteaed Krõll, Vapramäe Loodusmaja, Luke mõis, Tartu Observatoorium, Meeri seltsimaja, Luke raamatukogu, Nõgiaru lasteaed.

Mäng on pühendatud Nõo valla 30. aastapäevale ja eelloetletud asutuste akendelt saad uudistada kontaktivabalt pildikesi olnud aegadest. Lisaks on igas punktis küsimus, millele vastates osaled auhindade loosimisel.

Aga mine ise vaatama, mida toredat asutused sinu jaoks välja on pannud.
Leia üles asutuste akendel olev pildigalerii, vasta juuresolevale küsimusele.

Vastus saada (vali üks):
• e-postile vastus@nvv.ee
• jätta kirjalikult vallamaja postkasti
• lae alla LoQuiz äpp ja vasta küsimustele läbi selle. Mängule juurdepääsuks skaneeri QR kood (leitav pildigalerii juures ja kuulutusel)

LoQuizi kaudu vastates ära unusta ka asukohta sisse lülitamast, kui küsimus kohe ei avane, siis tee tiir ümber maja või liigu territooriumil natuke ringi.

Auhinnalaua on katnud: Nõo Lihatööstus, AS Cautes, Luke mõis, Vapramäe Loodusmaja, KV Savikoda, Tartu Observatoorium ja Nõo Vallavalitsus.

Mäng kestab 20. juunini.

Toredat fotoelamust ja vahvat mängimist!
Nõo valla ajalooaknad ootavad just sind!

PS Nõgiaru külaga seotud pildid leiad Nõgiaru lasteaia aialt (Nõo tn 10 Nõgiaru). Lasteaia pildigaleriid naudi veebis: https://app.emaze.com/@AOTTLFRFO/family-photos#1

Aeg

Mai 20 (Neljapäev) 00:00 - Juuni 20 (Pühapäev) 00:00

Asukoht

Nõo vald

Korraldaja

Nõo vallavalitsus Voika 23 Nõo alevik Tartumaa

X
X
X