Beebivõimlemine/akrobaatika

T 17.30-18.30 Nõo spordihoones.

Beebivõimlemine on suurepärane võimalus lapsega kvaliteetaja veetmiseks! Ühtlasiarenevad mänguliste harjutustega kehatunnetus, tasakaal, jõud ja osavus nii lapsel kui ka vanemal.

Võimlemistundi alustatakse soojendus- ja venitusharjutustega, seejärel liigutakse edasi ea- ja võimetekohastele akrobaatilistele harjutustele. Trenni jooksul saab oma koormuse ka lapsevanem.

Ootame beebisid vanuses 3 kuud – 1,5 aastat, üks tund kestab orienteeruvalt 45 minutit. Tulla võib nii emme kui issiga või muu abilisega. Kaasa võtta väike rätik või tekike lapsele alla panekuks. Riietus sportlik (ka vanemal!). Lapsele on kõige parem lihtne puuvillane pikkade varukatega body. Kuna võimlemine on väsitav, siis kindlasti lapsele trenni lõpuks kaasa võtta juua ja väike snäkk. Elu on näidanud, et ka vanemale kulub veepudel ära. Enne trenni võiks olla söömisega 30min-1 tunnine paus, laps peaks olema puhanud.

Registreerimine elva.beebid@gmail.com või facebook.com/elvabeebid, kirjutades lapse nime ja sünniaja. Osalemine 5€ kord.

Võimlemist juhendab Eveli Saue – endine tippsportlane, kes praegu kasvatab kodus kahte väikest poega. Alustas beebiga võimlemist, kui esimene laps oli 3-kuune ja see hakkas mõlemale väga meeldima!